עונת החתונות והצעות נישואין

שלום גולשים יקרים,
קיבלנו חופשה מהחגים עד החגים הבאים, ולבינתיים, עונת החתונות בעיצומה, ובין חיוך לחיבוק, התפנתה קלרה ללקט כמה סיפורים קצרים של הצעות נישואין. תתחילו לקרוא, אני מבטיח שתתרגשו או לפחות תחייכו…

הפינה של קלרה – עונת החתונות

הקיץ הגיע ואיתו גם עונת החתונות
אז איך תציעו נישואין ?
חלקנו מעדיפים את הפשטות, חלקנו מעדיפים את הרומנטי וחלקנו מנסים שזה יהיה הכי מיוחד שאפשר בשבועות האחרונים שוחחתי עם מכרים וקרובים ואספתי עבורכם כל מיני הצעות מעניינות…
(השמות בדויים אך הסיפורים אמיתיים!)

המובן מאליו:
דוד, 32 – לא ממש הצעתי לאשתי נישואים… יום אחד ישבנו בבית והתחלנו לדבר. חשבנו איך יקראו לילדים שלנו, אם יהיה לנו כלב, אני רציתי לגור בעיר והיא במושב וככה העניינים התגלגלו עד שהיא אמרה שהיא רוצה טבעת עם 3 אבנים (צנועה אשתי…) בסוף שאלתי אותה כבדרך אגב אם בא לה להתחתן, היא קפצה מהספה ואמרה שכמובן שכן. זה מה שקורה כשיוצאים 9 שנים…
לשנינו זה היה די ברור.

המיואש מרעיונות:
רוני, 29 – אחרי שפסלתי כל אופציה אחרת, החלטתי שאני מציע לאשתי לעתיד נישואין בצורה קצת אחרת. כל הלילה לא ישנתי, התהפכתי במיטה, חשבתי, התבלבלתי, התרגשתי בעיקר. בשעה 5 בבוקר קמתי, ניפחתי בלונים אדומים לבנים וורודים ופיזרתי אותם על הרצפה בחדר. חברה שלי עדיין ישנה…
ניגשתי אליה בשקט, הערתי אותה, כרעתי ברך מול המיטה שלנו ושאלתי אותה אם היא רוצה להתחתן.
היא כמובן התעוררה בבהלה וראתה את כל הבלונים והנרות בחדר, היא בכתה ומלמלה שכן. צילמתי הכל בוידיאו ומאז אנחנו צוחקים על הרגע הזה עם כל החברים…

הרומנטיקן:
דני 30 – אחרי הרבה לבטים החלטתי ללכת בגדול.
לקחתי את אשתי לנמל ביפו וטיילנו סתם כך (תמיד אהבנו לטייל כך שזה לא נראה לה יוצא דופן). לפתע ניגש אלינו אדם שהציע לנו לצאת לשייט במחיר מצחיק של 100 ש"ח לזוג (כמובן שפגשתי אותו כמה ימים קודם ותכננו את הכול וזה עלה הרבה יותר)
אשתי קפצה על המציאה ועלינו לספינה. בספינה היינו לבד והיא לא חשדה כלל.
הגישו לנו ארוחת ערב ממש כמו בסרטים, עם הצלחות הכסופות והמכסים,
כשאני הרמתי את המכסה היה שם דג במרינדה כשהיא הרימה את שלה, הייתה שם טבעת. שנינו מאוד התרגשנו, אני מצטער שלא צילמתי את הכל.

המאותגר:
יעל, 24 – אני וחבר שלי כבר 8 שנים יחד ואפילו גרים יחד. יום לפני שהוא הציע לי נישואין, אמרתי לחברות בעבודה שאני בכלל לא מוכנה לכך ושבטוח נינשא בעוד שלוש שנים (שנינו סטודנטים).
ביום שלמחרת הוא לקח אותי לחוף הים וראיתי מרחוק כתובת אש בה כתוב האם תינשאי לי ? צחקתי ואמרתי לו – היי מישהו מציע שם נישואין, כשהסתובבתי אליו הוא כבר היה על הרצפה כורע ברך עם טבעת. לא הספקתי להבין. מייד אח"כ הופיעו החברים שלו שעזרו לנו לכבות את כתובת האש.
מזל שכולם היו בצופים פעם…

המבלבל:
שירלי, 24 – כשאני וחבר שלי היינו יחד שנה הוא החליט שהוא צריך הפסקה של שבוע.
נלחצתי , לא הבנתי למה, מה עשיתי, כשנגמר השבוע נפגשנו בחוף הים. כל אחד בא ברכב שלו. הייתי בטוחה שזה נגמר, שהוא עומד להגיד לי את זה. ואז זה הגיע .. הנאום .. הוא אמר שהוא ישב כל השבוע וחשב על היחסים בינינו והאם הוא רואה את העתיד שלנו יחד ואז הוא כרע ברך הוציא את הטבעת וביקש שנתחתן.
רעדתי לגמרי, לא ידעתי מה לעשות, לא ציפיתי לזה בכלל. באותו רגע מאוד התרגשתי, אבל במבט לאחור, זה היה אחד הרגעים היותר מבלבלים.

המפתיע:
רועי, 25 – ערב אחד לקחתי את חברה שלי להופעה של סטנדאפיסט ידוע, יצרתי קשר עם האמרגנית שלו קצת לפני וביקשתי שיאפשר לי להציע נישואין באמצע המופע בדרך מקורית.
הוא הסכים ולקח את זה למקום אחר לגמרי. באמצע ההופעה הוא ביקש זוג מהקהל, כמובן שהתנדבתי והוא בחר בנו, הוא הריץ איתנו קטע שלם של סנדאפ על זוגיות ואז כשהוא צחק על ההצעות נישואין בימינו – הוצאתי את הטבעת.
היא הייתה בשוק.
כל הקהל עמד ומחא כפיים. כולם התרגשו.
זה היה היום הכי מלחיץ שהיה לי וגם הכי שמח.

אז איך תציעו נישואין?
תתלו שלט באיילון, תכרעו ברך במסעדה,
תצאו לטיסה בשמי הארץ ותראו לה את האולם שלכם,
או שסתם תשבו בבית בערב ופתאום זה יקרה.
זה לא באמת משנה, הכל תלוי בכם ובבן זוג שלכם.
אתם יודעים מה הוא אוהב- הפתעות או סתם שגרה.
העיקר שתהיו שלמים ומאושרים

בהצלחה,
קלרה.
claran@zahav.net.il

נשמח לקבל תגובות באופן כללי, על כל מה שנראה לכם קשור לאתר, לתכנים, ולכם, הגולשים. אם גם לכם יש רעיון לטור או פינה או שיש לכם ידע בתחום הקשור לנושאים הקשורים לאתר, אתם מוזמנים לפנות אלי. כמובן שלכותבים יינתן הקרדיט המתאים.

אני מקווה שנהניתם.
אנא אל תהססו לשלוח מייל זה למכרים (בצרוף המלצה חמה להירשם , כמובן).

להתראות בחודש הבא, ועד אז אשמח לראות אתכם באתר הברכות הישראלי.

אוריאל

[ad#Google Adsense 250*300]