חדשות האתר, הסטוריה ותכנונים

שלום לכולם,
לפני חודש שלחתי אליכם את העדכון הראשון לאחר זמן רב שבו התלבטתי איך ומתי להתחיל עם העדכונים. בחודש הקודם סיפרתי קצת על הרקע שהביא להקמת האתר וקצת על מאחורי הקלעים ועל החידושים האחרונים שנוספו באתר.

תודה לכל אלו שהגיבו למייל, שהעירו הערות והסבו את תשומת ליבי לשינויים ולדברים חשובים שכדאי להוסיף לאתר. אני רוצה להודות גם לאלו שסיפרו קצת על עצמם ועזרו לי להבין קצת יותר מיהו קהל היעד והגולשים באתר. קבלתי מכם תגובות מדהימות. לחלקכם עניתי ולחלקכם אשתדל לענות בהקדם. גם הפעם אשמח אם תגיבו ותשתפו אותי בכל מה שנראה לכם קשור לאתר, לתכנים, ולכם הגולשים. אפשר לשלוח מייל (info@brachot.net) או פשוט להקליק כאן.

קצת עדכונים…
אז מה היה לנו בחודש האחרון?
התווספה אופציה למי שמעוניין ביצירת קשר עם מי שכתב / שלח את הקטע לאתר. לפעמים אופציה זו לא זמינה משום שהמייל לא תקין או שזהו קטע שנכתב על ידי ביל גייטס או רבי נחמן מברסלב וקצת קשה להגיע למייל שלהם, אבל היכן שאפשר, מוצגת האפשרות הזו בסמוך לקטע. האפשרות הזו עדיין בחיתוליה ויש הרבה מה לשפר אז אשמח לקבל תגובות לשיפור. (ותודה לאורה שהציעה את הרעיון).

בדף הברכה ניתן מעתה לדווח על שגיאות כתיב או טעויות שנעשו. פשוט להקליד ולשלוח. וחברי'ה, אם נתקלתם – תשקיעו עוד דקה …

שופרה האפשרות לשלוח ברכה על רקע מעוצב (ראו קישור מהעמוד הראשי).

ניתן מעתה לעקוב אחרי העדכונים שפורסמו בעבר מהדף הראשי.

הדירוג של הקטעים הוסר באופן זמני משום שחלק מהגולשים טענו (ובצדק לפעמים) כי הוא אינו משקף תמיד בצורה נכונה את טיב / איכות הקטע (על אף שהדרוג נעשה אוטומטית לפי פופולריות הקטעים). והיות וקצת קשה לקלוע לטעם של כולם, הסרתי את האפשרות הזו באופן זמני עד שאסיים לפתח אלגוריתם אמין ומדויק יותר.

בקרוב…
אני מחפש עתה כותבי פינה קבועה באתר, ואני מזמין מומחים ואנשים מתחומי עניין הקשורים לנושא הברכות והכתיבה שמעוניינים בפינה קבועה כמו מתן טיפים לארגון אירועים, או איך לעצב מתנות או פינת כתיבה יוצרת וכו' לשלוח אלי כתבות מפרי עטם, או ליצור איתי קשר. כמובן שיינתן הקרדיט המתאים (וקישור לאתר המומחה, אם קיים).
אני מזכיר לכל העמותות החברתיות ולגופים שתרומתם לחברה מוכחת לנצל את הבמה ללא תשלום מעל דפי האתר וליצור עמי קשר בשביל לגייס מתנדבים או תרומות.

המלצות החודש
והפעם כמה המלצות איחולים לבוקר טוב שתוכלו לשלוח:

אני מקווה שנהניתם.

אם יש לכם מכרים שעשויים להתעניין באתר הברכות הישראלי, אנא אל תהססו לשלוח להם את המייל הזה (בצרוף המלצה חמה להירשם לעדכונים כמובן). להתראות בחודש הבא, ועד אז אשמח לראות אתכם באתר הברכות הישראלי.

אוריאל

[ad#Google Adsense 336×280]