חדשות האתר, הסטוריה ותכנונים

שלום לכולם,

מזה זמן רב שאני רוצה לשלוח את אליכם את המכתב הזה, אבל האתר הנו בגדר תחביב עבורי ועדיין לא יצא לי להתפנות כראוי למשימה זו.
מטרת העדכונים שנשלחים אליכם הנה לעדכן אתכם בכל מה שהתחדש לאחרונה באתר, וליצור קהילת גולשים קבועה שמתעניינת בנושאים הללו ומעוניינת לקבל ולתרום למאגר הקטעים.
היות וזהו המייל הראשון שאני שולח, אקדים ואוסיף קצת רקע הסטורי למייל שיסביר קצת על הנסיבות שהביאו להקמת האתר ועל מטרותיו.

הסטוריה ורקע על האתר
האתר הוקם לפני כמה שנים כרעיון קטן בשביל החבריה שחיפשו קטעים בכל מיני נושאים בשביל ה"פעולות" שהעבירו לחניכים, ובשביל חברים שחיפשו קטעים לכל מיני אירועים.
בהתחלה האתר אוחסן על שרתי חינם וכלל פרסומות מעצבנות וכל מיני באגים שונים ומשונים (שלצערי עדיין קיימים לפעמים), אך לאט לאט נרתמו חברים לעניין וסיפקו לי שרת לאחסן בו את האתר וידע שא?פשר לי לבנות מנוע חיפוש ופונקציות מתקדמות נוספות.
כיום מבקרים באתר אלפי גולשים ביום (ביניהם אתם…) והאתר גדל ומתפתח ? לאט, אבל בטוח.
האתר לא הוקם למטרות רווח אלא רק בשביל שיהיה לנו עולם יפה יותר, ובשביל להגביר את האהבה בין בני האדם. אני מזמין עמותות חברתיות וכל גוף שתרומתו לחברה מוכחת לנצל את הבמה ללא תשלום מעל דפי האתר וליצור עמי קשר בשביל לגייס מתנדבים או תרומות.
עד כאן לסקירה הקצרה. ארחיב מעט יותר בפעם הבאה (אם תהיו מעוניינים).

הדברים החדשים באתר:
לגולשים הוותיקים, ולכל מי שלא מכיר, עיצוב האתר שונה רבות מאז הוקם האתר. אני עדיין בשלבי חיפוש אחר העיצוב הנוח ביותר המתאים לכם, הגולשים ואשמח אם תגיבו לעיצוב ותעירו את תשומת ליבי לשיפור פוטנציאלי.
להלן השיפורים העיקריים:

– "עשה זאת בעצמך" – הדפסת ברכות מעוצבות לכל מטרה. בעמוד הראשי נמצא קישור שמאפשר לכם לבחור רקע מתאים לקטע שאתם אוהבים ופשוט להדפיס. אפשר לתת לאנשים שאוהבים, אפשר להדביק על ספר שנותנים מתנה, אפשר לשים בתיבת דואר, אפשר לתלות על המקרר ועוד …

– הקטגוריות הראשיות הוצבו במקום נוח מצד ימין כך שניתן עכשיו להגיע לקטגוריות מכל עמוד באתר

– ליד כל קטע מופיע דירוג בסיסי (לא תמיד מדויק)

– מנוע החיפוש הורחב, הוא מציע תוצאות מדוייקות יותר ומדגיש את המילים המבוקשות.
בגרסה נסיונית מוקם בסמוך גם מנוע ל"חיפוש מתקדם" בו אפשר לחפש גם קטעים לפי שמות האנשים ששלחו את הקטעים וקטעים משניים שלא הוצבו בקטגוריות הראשיות.

בקרוב…
אז מה הולך להיות בהמשך?
עכשיו אני עובד על כמה תכונות נוספות לשיפור חווית הגלישה באתר ואני מקווה שבקרוב תראו תוצאות. בעיקר ישופר מנגנון שליחת הקטעים מאחד לשני, והתצוגה תהייה נוחה יותר.
במקביל, ולכל אלו ששאלו, יוקם אתר מקביל באנגלית ואשמח לקבל מכם קטעים באנגלית בכל מיני נושאים. זהו תהליך ארוך אז אנא התאזרו בסבלנות.

בשביל לא להתיש אתכם לא אפרסם כאן את רשימת הקטעים שהתווספו לאחרונה (מדובר בעשרות רבות) ואם תגיבו ותהיו מעוניינים בכך, אוסיף זאת בפעם הבאה.

אודה לכל מי שיענה למייל הזה ויציע שיפורים בכל תחום או יסייע לספק שירותים שירחיבו את האפשרויות עבור הגולשים.

למי מכם שמוכן להקדיש מעט זמן, אשמח לקבל מייל עם קצת פרטים עליכם בשביל לדעת קצת יותר על קהל הגולשים באתר: ספרו קצת מה אתם חושבים באופן כללי על האתר? האם רמת הקטעים באתר מתאימה לכם? מהו גילכם? מהו עיסוקכם?
תוכלו להשיב למייל זה או פשוט להקליק כאן

תודה למאור בר על עיצוב הלוגו והעצות הטובות.

אני מקווה שנהניתם והשכלתם.
אם יש לכם מכרים שעשויים להתעניין באתר הברכות הישראלי, אנא אל תהססו לשלוח להם forward של המייל הזה (בצרוף המלצה חמה להירשם כמובן).

להתראות בחודש הבא, ועד אז אשמח לראות אתכם באתר הברכות הישראלי.

[ad#Google Adsense 336×280]