מי מה מו?

היי! אם אתם קוראים מילים אלו, אז אנחנו כנראה כבר קצת מכירים או שאתם קצת מתעניינים באחורי הקלעים של אתר הברכות הישראלי. בקיצור, הגעתם למקום הנכון. אני די בטוח שלא תתחרטו על הזמן שתקדישו מידי פעם לקרוא כאן את הכתבות והטיפים האחרונים ולהגיב (כן כן.. להגיב עושה לנו את זה!).

הבלוג בעצם משמש חלון עדכון, במקביל לקבוצה בפייסבוק, בו תוכלו לקבל עדכונים שוטפים על הנעשה באתר, כתבות מעניינות בנושאים שונים וקצת על דברים שמסביב כמו למשל איך להכין מתנות שוות וזולות, או איך לכתוב ברכות ליום הולדת ועוד ועוד. מידי פעם יישלחו המלצות על אתרים שנבחנו על ידינו בנושאים שונים ויכולה להיות לכם תועלת מהם.
אני מודה שאנחנו עלולים להשחיל גם קצת הגיגים ומחשבות אבל זה בד"כ משתלם וגם מעניין.

אם נרשמתם לאתר, אנו מבטיחים שלא ייעשה במייל שלכם שום שימוש שאינו הולם. ניתן להסיר את המייל בכל עת שהיא על ידי בקשה אישית ממנו (support@brachot.net) או ע"י משלוח מייל מהאתר. אנחנו מבטיחים לתת יחס אישי ומענה לכל פונה ומי שפנה אלינו כבר יודע זאת.

האתר הוקם בהתחלה כתחביב ושם לו כמטרה לסייע לאנשים למצוא קטעים מתאימים לכל אירוע ומטרה. במקביל צוות האתר מקדיש גם חלק מפעילותו לתרומה לקהילה, מסייע לפרסם אתרים התנדבותיים, תורם מהרווחים לגופים חברתיים ועמותות כגון הרוח הישראלית, ארגון רפואה וחיים, איל"ן, עמותת אחרי, על"ם ועוד.

אם יש לכם רעיונות ופידבקים, רוצו לכתוב לנו. הם יתקבלו בברכה.

אנו תקווה שיהיה לכם מעניין!

שי, קלרה, אוריאל וצוות הכותבים

תגובה אחת בנושא “מי מה מו?”

השאר תגובה